legend award
Beltone Legend™ 17 Mayıs’ta,14. American Business Ödülleri’nde sağlık ve eczacılıkla ilgili ürünler kategorisinde 2016 Stevie Ödülü’nü kazandı.

Tüm modelleriyle iPhone® uyumlu olan dünyanın ilk ve en ileri işitme cihazı ailesi Beltone Legend, kişisel aygıtlara bağlanabilme özelliğiyle tanınıyor. iPhone®, iPad®, iPod touch® gibi aygıtlara bağlanarak seslerinin doğrudan işitme cihazlarında duyulmasını sağlıyor. Mobil HearPlus uygulaması, Beltone Legend işitme cihazlarını kulaktan çıkarmadan iPhone, Apple Watch® ve Android™ aracılığıyla kontrol edilmelerini sağlıyor.
Bu bağlantı olanakları ve devrimsel ses işlemleme özellikleri sayesinde Beltone Legend, işitme sorununa çözüm sağlarken teknolojiyi kolaylıkla yaşamın bir parçası haline getiriyor.

İşitme cihazlarında şu an için mümkün olabilecek ileri özelliklerin hepsi Beltone Legend’da mevcut. Bu ödül işitme cihazı kullanıcılarının, çevrelerindeki önemli her şeye bağlanması için Beltone’un ortaya koyduğu adanmışlığı temsil ediyor.

Beltone Legend şimdi de Favori Yeni Ürün dalında 2016 People’s Choice Stevie Ödülü için için yarışıyor. G966W koduyla 3 Haziran 2016’ya kadar Beltone Legend’a oy vermek için tıklayın.
legend2